Publicat Recent

Inginer-mecanic, reparație tehnică agricolă

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii de specialitate tehnice;
  • Cunoștințe tehnice, electrice și mecanice pentru tractoare, automobile și alte utilaje agricole;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Cunoștinţe de utilizare a calculatorului, inclusiv pachetul Microsoft Office (Word, Excel);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Persoană responsabilă, punctuală, ordonată, comunicabilă, cu spirit de echipă;
  • Disponibilitate pentru deplasări frecvente.

Condiții de muncă:

  • Salariu stabil achitat la timp și bonusuri în funcție de performanțe;
  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânară, motivată în continuă dezvoltare;
  • Asigurarea cu întreg pachet social;
  • Oportunități de promovare;
  • Automobil și telefon de serviciu .

Program de lucru: Luni-Vineri de la 08:30 - 17:30

Responsabilități:

  • Reparație și deservirea tehnicii agricole;
  • Asigură buna funcționare a utilajelor și a mașinilor agricole;
  • Planifică efectuarea reviziilor tehnice periodice a mașinilor și utilajelor agricole;
  • Stabileste necesarul de piese și de materiale necesare activității;
  • Realizează devizele de reparații și urmărește implementarea acestora;
  • Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute.
  • Monitorizează și asigură verificarea calității lucrărilor de întreținere și reparații efectuate.
Trimite CV

Despre companie

Compania “General  Agroteh” SRL - Furnizor de tehnica si utilaj agricol performant, service profesionist in garantie si post-garantie, piese de schimb de origine, suport tehnic. Consultanta de specialitate la achizitionarea de utilaje agricole.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte