Publicat Recent

Igienist apartamente si camere in hotel pe litoral, Bulgaria

Informații de bază

Salariu:
de la 550 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Bulgaria, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Curatenie camere sau apartamente in hotel pe litoralul Marii Negre in Bulgaria - Sinemorets

Cerințe: Sa va placa ordinea si curatenie, sa fiti organizati si rapizi, discreti fata de turisti si personal.
Condiții de muncă: Program fix 07:00 - 15:30 6 zile pe saptamana. Pauza de pranz. Asiguram cazare in camere duble in hotel, cu baie, chicineta, climatizator si TV. 3 mese pe zi, uniforma. Instructaj.
Responsabilități: Curatenie zilnica a camerelor de care raspunde si a spatiului exterior aferent. Schimb cearceafuri la 3 zile. Comunica la Receptie eventuale defecte aparute in camera.

In hotel si in camerele personalului fumatul este interzis. Subordotat managerului hotelului. Limba romana este suficienta, limba engleza sau bulgara este un mare +.

Trimite CV

Despre companie

Suntem firma în Bulgaria, Sofia cu un hotel în sudul Marii Negre, în Sinemorets.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Bulgaria, Sinemorets, Str. Silistar 8