Недавно опубликовано

Igienist apartamente si camere in hotel pe litoral, Bulgaria

Основная информация

Зарплата:
от 550 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Болгария, За границей

Описание вакансии

Curatenie camere sau apartamente in hotel pe litoralul Marii Negre in Bulgaria - Sinemorets

Cerințe: Sa va placa ordinea si curatenie, sa fiti organizati si rapizi, discreti fata de turisti si personal.
Condiții de muncă: Program fix 07:00 - 15:30 6 zile pe saptamana. Pauza de pranz. Asiguram cazare in camere duble in hotel, cu baie, chicineta, climatizator si TV. 3 mese pe zi, uniforma. Instructaj.
Responsabilități: Curatenie zilnica a camerelor de care raspunde si a spatiului exterior aferent. Schimb cearceafuri la 3 zile. Comunica la Receptie eventuale defecte aparute in camera.

In hotel si in camerele personalului fumatul este interzis. Subordotat managerului hotelului. Limba romana este suficienta, limba engleza sau bulgara este un mare +.

Отправить резюме

О компании

Suntem firma în Bulgaria, Sofia cu un hotel în sudul Marii Negre, în Sinemorets.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Болгария, Sinemorets, Str. Silistar 8
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?