Publicat Recent

Vânzător în magazin specializat de Ingrediente pentru a găti acasă

Informații de bază

Salariu:
8 100 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Beneficii oferite:

  • Salariu motivant
  • Pachet social deplin
  • Graficul de lucru pe schimburi, două zile peste două

Grafic Magazin:

- luni – vineri -  10:00-18:30
- sâmbătă - duminică - 10:00-16:00

  • Veți activa într-o echipă tânără și dinamică
  • Magazinul se află in or. Chișinău, Botanica, str. Decebal 61

Responsabilitățile de bază:

  • Vinde și încasează banii pentru marfa vândută în magazin;
  • Oferă consultații în alegerea produselor;
  • Promovează mărfurile și produsele Companiei;
  • Efectuează comenzile de marfă;
  • Menține relațiile cu Clienții;
  • Informează Clienții despre ofertele promoționale;
  • Realizează inventarierea regulată conform graficului stabilit.

Cerinţe față de candidat:

  • abilități de comunicare și relaționare cu clienții interni și externi.
  • limbile vorbite: româna și rusa.

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: vasile.zaharco@gustapro.md">vasile.zaharco@gustapro.md.
Vă asteptăm cu drag!

+373 (60) 005171

Trimite CV

Despre companie

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria) angajează:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte