Publicat Ieri

Manager vânzări

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Vânzarea serviciilor educaționale pentru copii
  • Lucru cu baza de clienți și doar cu leaduri fierbinți
  • Prelucrarea task-urilor din CRM
  • Efectuare și preluare apeluri clienți
  • Rapoarte zilnice

Cerințe:

  • Cunoaștere limba română și rusă fluent
  • Abilități de comunicare
  • Experiență vânzări (ar fi un beneficiu)
  • Cunoașterea de Microsoft Office

Condiții de lucru:

  • 8 ore pe zi, 2 zile libere flexibile în săptămână
  • Plata: la îndeplinirea planului, variază de la 10 000 - 30 000 mld. Înainte de a începe lucrul, se oferă training plătit timp de o lună!

Cum aplicați:

Tema email-ului "Sales Manager" la andreeaariongh@gmail.com

  • Expediați-ne CV cu 2-3 propoziții despre abilitățile Dvs și de ce ați dori să vă alăturați echipei impact

Abilități cheie
Angajamentul clienților Comunicare clară și eficientă Entuziasm Managementul relației cu clienții (CRM) Negocierea și semnarea contractelor Vânzări Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid
Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Program flexibil

Acoperire costuri certificări profesionale

Despre companie

impact Academies&Camps – academia IT pentru copiii de vârsta 5-17 ani, unde îi învățăm distractiv programarea.

Scopul nostru este să ajutăm copiii să devină consumatori inteligenți de tehnologii informaționale, cât și să le creeze. Îi învățăm alfabetizarea digitală, tehnologiile informaționale și soft-skills.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Dacia 23