Publicat Ieri

Reprezentant medical

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dorești să faci parte dintr-o echipă tânăra, dinamică și prietenoasă?
Ai dori să înveți și să aplici diverse strategii de marketing?

Responsabilități:

  • exercitarea atribuțiilor de serviciu conform fișei de post
  • gestionarea activității de promovare, de prospectare a pieței, de negociere, încheiere contracte  și administrarea acestora
  • monitorizarea și analiza pieții pentru propunerea unor oferte optime
  • întocmurea dărilor de seamă cu privire la activitatea desfășurată
  • îndeplinirea indicațiilor suplimentare a adminsitrației

Cerinţe faţă de candidat:

  • Nivelul de studii - superioare (medicină/farmacie)
  • Experiență în domeniu constituie avantaj
  • Spirit de inițiativă
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă  - nivel avansat (cunoasterea limbii străine va constitui un avantaj)
  • Abilităţi  de comunicare eficientă, negociere şi medierea conflictelor
  • Cunoştinţe de PC utilizator la nivel avansat
  • Permis de conducere (categoria B)
  • Programul de lucru full time

Oferim:

  • angajare oficială în câmpul muncii (pachet social integral)
  • salariul motivant și alte bonusuri
  • lucrul într-o echipă tânără și foarte dinamică
  • dezvoltare personală și profesională
  • automobil de serviciu

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le (cu poză) pe adresa de e-mail hr@pediatrica.md.
(Vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Despre companie

Prima clinică cu profil pediatric din Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?