Publicat  31 Ianuarie 2023

Muncitori calificati și necalificați în prelucrarea pietrei naturale

DAXIN-BIT SRL Toate regiunile Full-time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Toate regiunile

Compania angajeaza muncitori calificati si necalificati pentru a invata miseria lucrarilor cu marmura si granit.

Sarcini:

  • lucrari cu polizor unghiular taiere, lustruire;
  • lucrari cu utilaje de taiere, frezat, lustruire automate CNC si semiautomate;
  • instalarea produselor din marmura si granit

Locul de lucru - s. Goian. Transportul din Chisinau si inapoi este asigurat de companie. Pentru persoane din alte localitati e posibila chiria cazare la pret acceptabil in localitate.  Prinzul din contul companiei.

Program: Luni-Vineri 8:00 - 17:00

Salariu: se stabileste dupa interviu, in urma evaluarii calificarii si experientei de munca in domeniu

Persoanele interesate sunt rugate sa contacteze la mob 060644338 pentru programare la un interviu care va avea loc in s. Goian.

Фирме  требуются квалифицированные и неквалифицированные рабочие, ученики для получения навыков по обработке натурального камня.

Задачи:

  • работа  болгаркой:  резка, полировка, и т.д.
  • работа на режущих, фрезерных, полировальных автоматических ЧПУ и полу-автоматических станках
  • установка изделий из мрамора и гранита

Место работы - с. Гоян. Транспорт из Кишинева и обратно за счет фирмы. Для иногородних есть возможность аренды недорогого жилья в поселке. Обед за счет фирмы.

График:  Понедельник-пятница 8:00- 17:00

Зарплата: определяется после собеседования, с учетом квалификации или опыта работы

Заинтересованные лица могут звонить на номер 060644338 для регистрации на собеседование, которое состоится  в с.Гоян.

Prelucrarea pietrei naturale, fabricarea montarea produselor din piatra naturala

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
oficiu - Chisinau, str. Milesti 12/2
hrdaxin.md@gmail.com