Недавно опубликовано

Muncitori calificati și necalificați în prelucrarea pietrei naturale

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania angajeaza muncitori calificati si necalificati pentru a invata miseria lucrarilor cu marmura si granit.

Sarcini:

  • lucrari cu polizor unghiular taiere, lustruire;
  • lucrari cu utilaje de taiere, frezat, lustruire automate CNC si semiautomate;
  • instalarea produselor din marmura si granit

Locul de lucru - s. Goian. Transportul din Chisinau si inapoi este asigurat de companie. Pentru persoane din alte localitati e posibila chiria cazare la pret acceptabil in localitate.  Prinzul din contul companiei.

Program: Luni-Vineri 8:00 - 17:00

Salariu: se stabileste dupa interviu, in urma evaluarii calificarii si experientei de munca in domeniu

Persoanele interesate sunt rugate sa contacteze la mob [показать номер]060644338 pentru programare la un interviu care va avea loc in s. Goian.

Фирме  требуются квалифицированные и неквалифицированные рабочие, ученики для получения навыков по обработке натурального камня.

Задачи:

  • работа  болгаркой:  резка, полировка, и т.д.
  • работа на режущих, фрезерных, полировальных автоматических ЧПУ и полу-автоматических станках
  • установка изделий из мрамора и гранита

Место работы - с. Гоян. Транспорт из Кишинева и обратно за счет фирмы. Для иногородних есть возможность аренды недорогого жилья в поселке. Обед за счет фирмы.

График:  Понедельник-пятница 8:00- 17:00

Зарплата: определяется после собеседования, с учетом квалификации или опыта работы

Заинтересованные лица могут звонить на номер [показать номер]060644338 для регистрации на собеседование, которое состоится  в с.Гоян.

Отправить резюме

О компании

Prelucrarea pietrei naturale, fabricarea montarea produselor din piatra naturala

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, oficiu - Chisinau, str. Milesti 12/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?