Publicat Recent

Кладовщик / Depozitar, Jysk 9000-11000 лей

Informații de bază

Salariu:
11 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

На склад магазина мебели и товаров для дома на постоянную работу требуется Кладовщик.
Работа в магазине: ул. Arborilor 21 ( Shoping Malldova)

Обязанности:

  • прием товара со склада;
  • выдача товара на доставку;
  • поддержание порядка на складе;
  • участие в инвентаризациях.

Основные требования:

  • стаж работы кладовщиком;
  • ответственность и трудолюбие.

Мы предоставляем:

  • достойный уровень заработной платы (от 9000 на период стажировки до 11000 лей);
  • официальное трудоустройство;
  • Пн - Пт с  10:00 до 19:00; Суббота с 10:00 до 15:00.

Responsabilități:

  • primirea mărfurilor de la depozit;
  • strângerea mărfurilor pentru livrare;
  • menținerea ordinii în depozit;
  • participare la inventariere.

Cerințe față de candidat:

  • experiență de lucru în calitate de depozitar;
  • responsabilitate.

Compania oferă:

  • Salariul atractiv şi la timp (9000 -11000lei);
  • Angajare oficială (pachetul social întreg);
  • Program de lucru (Luni-Vineri 9:00-18:00; Sâmb. 9:00 -14:00).
Trimite CV

Despre companie

JYSK este un lanţ internaţional de distribuţie care comercializează „totul pentru casă” şi care este deţinut de fondatorul original, Lars Larsen, cunoscut în Danemarca drept cel mai important comerciant care are întotdeauna „o ofertă extraordinară”.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Jubiliară 41A