Недавно опубликовано

Кладовщик / Depozitar, Jysk 9000-11000 лей

Основная информация

Зарплата:
11 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

На склад магазина мебели и товаров для дома на постоянную работу требуется Кладовщик.
Работа в магазине: ул. Arborilor 21 ( Shoping Malldova)

Обязанности:

  • прием товара со склада;
  • выдача товара на доставку;
  • поддержание порядка на складе;
  • участие в инвентаризациях.

Основные требования:

  • стаж работы кладовщиком;
  • ответственность и трудолюбие.

Мы предоставляем:

  • достойный уровень заработной платы (от 9000 на период стажировки до 11000 лей);
  • официальное трудоустройство;
  • Пн - Пт с  10:00 до 19:00; Суббота с 10:00 до 15:00.

Responsabilități:

  • primirea mărfurilor de la depozit;
  • strângerea mărfurilor pentru livrare;
  • menținerea ordinii în depozit;
  • participare la inventariere.

Cerințe față de candidat:

  • experiență de lucru în calitate de depozitar;
  • responsabilitate.

Compania oferă:

  • Salariul atractiv şi la timp (9000 -11000lei);
  • Angajare oficială (pachetul social întreg);
  • Program de lucru (Luni-Vineri 9:00-18:00; Sâmb. 9:00 -14:00).
Отправить резюме

О компании

JYSK este un lanţ internaţional de distribuţie care comercializează „totul pentru casă” şi care este deţinut de fondatorul original, Lars Larsen, cunoscut în Danemarca drept cel mai important comerciant care are întotdeauna „o ofertă extraordinară”.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Jubiliară 41A
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?