Publicat Recent

Mecanic/lăcătuș reparator instalații tehnice

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Monitorizarea și asigurarea mentenanței tehnice a utilajelor, sistemelor electrice cât și alte sarcini de natura tehnică, necesare a fi realizate;
  • Verificarea stării tehince a dispozitivelor cât și a utilajelor industriale în scopul constatării și ameliorării uzurii sau/și defectelor acestora;
  • Întocmirea notelor privind procurarea materialelor pentru întreținerea echipamentelor industriale cu prezentarea acesteia conducerii companiei;
  • Înnaintarea propunerilor de optimizare în privința compartimentului tehnic;
  • Organizarea și asigurarea acțiunilor de control și monitorizare a proceselor de mentenanță tehnică (săptămânală, lunară conform specificațiilor tehnice al utilajelor);
  • Alte operațiuni și sarcini de natura mentenanței tehnice.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii medii speciale de profil: tehnic, electromecanic și altele relevante;
  • Exeriența la un post similar reprezintă avantaj, dar nu este obligatoriu;
  • Responsabilitate;
  • Cunoaştere limbilor: româna, rusă;;
  • Cunoştinţe de gestiune şi organizare;
  • Receptivitate la informaţii;
  • Abilități de invățare rapidă;
  • Abilități de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • Condiții optime de muncă;
  • Acordarea unui pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes;
  • Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică hr.herbaltherapy@gmail.com sau să ne contacteze la numărul [vezi telefon]078884095, indicând poziţia pentru care candidaţi.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

Trimite CV

Despre companie

Herbal Therapy Laboratories SRL companie care activează pe piața Republicii Moldova în domeniul farmaceuticii, angajează:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte