Недавно опубликовано

Mecanic/lăcătuș reparator instalații tehnice

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilităţi:

  • Monitorizarea și asigurarea mentenanței tehnice a utilajelor, sistemelor electrice cât și alte sarcini de natura tehnică, necesare a fi realizate;
  • Verificarea stării tehince a dispozitivelor cât și a utilajelor industriale în scopul constatării și ameliorării uzurii sau/și defectelor acestora;
  • Întocmirea notelor privind procurarea materialelor pentru întreținerea echipamentelor industriale cu prezentarea acesteia conducerii companiei;
  • Înnaintarea propunerilor de optimizare în privința compartimentului tehnic;
  • Organizarea și asigurarea acțiunilor de control și monitorizare a proceselor de mentenanță tehnică (săptămânală, lunară conform specificațiilor tehnice al utilajelor);
  • Alte operațiuni și sarcini de natura mentenanței tehnice.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii medii speciale de profil: tehnic, electromecanic și altele relevante;
  • Exeriența la un post similar reprezintă avantaj, dar nu este obligatoriu;
  • Responsabilitate;
  • Cunoaştere limbilor: româna, rusă;;
  • Cunoştinţe de gestiune şi organizare;
  • Receptivitate la informaţii;
  • Abilități de invățare rapidă;
  • Abilități de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • Condiții optime de muncă;
  • Acordarea unui pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes;
  • Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică hr.herbaltherapy@gmail.com sau să ne contacteze la numărul [показать номер]078884095, indicând poziţia pentru care candidaţi.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

Отправить резюме

О компании

Herbal Therapy Laboratories SRL companie care activează pe piața Republicii Moldova în domeniul farmaceuticii, angajează:

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?