Publicat Recent

Îngrijitoare încăperi

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • decență
  • curățenie
  • vârsta până la 60 de ani.

 Responsabilități:

  • execută lucrări de curăţenie în imobilul companiei;
  • execută lucrări suplimentare necesare menţinerii curăţeniei şi evacuării gunoiului menajer.                      Responsabilități:
  • să respecte cu stricteţe normele de igienă.

Condiții:

Este strict interzis fumatul și consumarea de băuturi alcoolice înainte de intrarea în serviciu sau pe timpul serviciului.

Persoanele interesate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa de e-mail: moldtranstur@gmail.com (Vă rugăm să menţionaţi pentru ce post vacant optaţi)

Pentru mai multe detalii, nu ezitaţi să ne contactaţi la telefoanele: [vezi telefon]022567483, [vezi telefon]068788870.

Trimite CV

Despre companie

Agentia de asigurare SRL ”Autoasig”.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte