Publicat Recent

Digital Marketing Manager (8000-18000)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Midnight Works caută o persoană care să promoveze produsele companiei, în special jocurile și aplicațiile mobile.

Responsabilități cheie:

  • Elaborarea strategiilor și crearea campaniilor globale de promovare pentru atragerea utilizatorilor;
  • Analiza, optimizarea și raportarea eficienței campaniilor publicitare;
  • Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii;
  • Gestionarea conținutului și a campaniilor publicitare prin intermediul Facebook Ads, Google Ads, Mobile AdNetworks etc.

Competențe necesare:

  • Abilități analitice solide;
  • Bune abilități de comunicare și de lucru în echipă;
  • Capacitatea de a compila, analiza și lucra cu seturi mari de date;
  • Experiență de lucru cu platformele de marketing Facebook, Google Ads, Mobile AdNetworks etc;
  • Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme promoționale;
  • Competențe de limba engleză A1-A2

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Angajare oficială, pachet social;
  • Curs complet de limba engleză;
  • Abonament la sala de sport;
  • Pizza party lunar în cadrul companiei;
  • O echipă tânără, prietenoasă și sociabilă;
  • Program de lucru de luni până vineri, [vezi telefon]9.00-18.00;
  • Formare și asistență continuă;
  • Birou în sectorul Telecentru, o zonă bine situată, cu stații de transport public și locuri de luat masa în apropiere;
  • Un loc de muncă confortabil, cu o zonă de relaxare cu ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite.

Pentru a face parte din echipa Midnight Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works">hr@midnight.works

Trimite CV

Despre companie

Noi suntem companie 100% autohtonă, născută și crescută pe tărâmurile Republicii Moldova.

Ne-am dezvoltat și am creat 100 de locuri de muncă în industria IT în Moldova, pentru ai noștri.

Avem scop în 2023 să oferim 300+ locuri de muncă în Moldova, fapt pentru care construim un oficiu nou, open-space, de 2000mp, modern, stilat, dotat cu Macuri de ultima generație, și care va face față cerințelor moderne.

Împreună am putut, și împreună vom continua. Așa cum a făcut CD Projekt Red în Polonia, Wargaming in Belarus și alte echipe cu ambiții nelimitate, așa Midnight.Works va demonstra lumii că și în Moldova se poate.

Da, suntem ambițioși și iubim patria, deal with it.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Nicolae Testemițanu 29/5