Publicat  27 Ianuarie 2023
Ofertă de muncă fierbinte

Îngrijitoare încăpere

La Mămuca Centru, Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Centru, Chișinău
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Obiectivul funcției – Asigurarea curățeniei, respectind normele de igiena si securitate in munca.

Responsabilități:

  • asigurarea curățeniei zilnice a sălii de primire a oaspeților si a anexelor;
  • execută lucrări suplimentare necesare menținerii curațeniei (spălarea veselei, evacuarea deseurilor menajere etc.);
  • menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Cerințe față de candidat:

  • aptă din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • punctuală, energică, harnică și pozitivă;
  • vorbitoare a limbilor română și rusă.

Compania oferă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariu competitiv si motivant;
  • Pachet social complet;
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;
  • Loc de munca in sect. Centru mun. Chisinau.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa:
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
telefon de contact: 068605602
Email:hr.lamamuca@mail.ru

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Entuziasm Inteligență emoțională Lucru în echipa Motivație Răbdare Rezistența fizică Reziliență

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care din 2014 în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu cele mai delicioase produse de patiserie.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
060243199; 068605602
lamamuca@mail.ru