Опубликовано сегодня

Îngrijitoare încăpere

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Obiectivul funcției – Asigurarea curățeniei, respectind normele de igiena si securitate in munca.

Responsabilități:

  • asigurarea curățeniei zilnice a sălii de primire a oaspeților si a anexelor;
  • execută lucrări suplimentare necesare menținerii curațeniei (spălarea veselei, evacuarea deseurilor menajere etc.);
  • menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Cerințe față de candidat:

  • aptă din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • punctuală, energică, harnică și pozitivă;
  • vorbitoare a limbilor română și rusă.

Compania oferă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariu competitiv si motivant;
  • Pachet social complet;
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;
  • Loc de munca in sect. Centru mun. Chisinau.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa:
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
telefon de contact: [показать номер]068605602
Email:hr.lamamuca@mail.ru

Ключевые навыки
Reziliență Rezistența fizică Răbdare Motivație Lucru în echipa Inteligență emoțională Entuziasm Adaptabilitate Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilitatea de a învăța rapid

Преимущества

Бонусы и премии

Рабочая форма

О компании

Brăndul La Mămuca a fost fondat în anul 2014 și până în prezent am deschis deja 15 covrigării/patiserii ”La Mămuca” în diferite regiuni a orașului Chișinău.

Conceptul brăndului și rețetele produselor noastre au fost create cu grijă reieșind din tradițiile moldovenești, adaptate la tendințele moderne. Un loc unde poți găsi oricând produse de calitate, proaspete și gustoase, exact ca la bunica, ceea ce sugerează și denumirea  ”La Mămuca”.

Punem un accent mare pe curățenie, calitate și prospețimea produselor, anume din acest motiv am făcut bucătăriile de tip deschis în covrigării. Am dorit ca fiecare oaspete care ne vizitează să vadă cum se pregătesc produsele pe care le procură.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Alba Iulia 75/12, of. 221
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?