Publicat Recent

Administrator de filială or. Căuşeni

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Căușeni

Descrierea poziției vacante

Cernțe:

  • Experiență în domeniul vânzărilor în funcție administrativă, constituie un avantaj
  • Cunoașterea calculatorului, cunoștințe tehnice
  • Experiență în vanzări, cunostințe în domeniul echipamentelor de casă și control, reprezinta un avantaj.
  • Cunoașterea limbilor rusă și română este obligatorie

Condiții de muncă:

  • angajare oficială
  • salariu motivant (salariu + dobanda)

Responsabilități:

  • Vânzări active (atât la fața locului, cât și în teritriu)
  • Gestionarea activitatilor de publicitate locală
  • Soluționarea întrebărilor administrative și comerciale în incinta filialei
  • Ducerea evidenței și obținerea de rezultate în domeniu

CV: oksana@alex-se.com">oksana@alex-se.com

Tel: (022) 24 45 72

Trimite CV

Despre companie

Компания начала свою деятельность по производству торговых весов, дозаторов и автоматизированных систем учета для промышленных и торговых предприятий в 1993 году.

Сегодня “Alex S&E” является одной из крупнейших инжиниринговых компаний Молдовы и стран СНГ.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte