Publicat Recent

Cusatoreasa

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Băcioi, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte fata de candidat:

  • Este bine venită experiența în domeniul industriei usoare sau studii de specialitate;
  • Cunoașterea tuturor operatiunilor de coasere;
Responsabilitati:
  • Executarea corecta a confectionarii produsului;
  • Indeplinirea normei zilnice ;

GARANTĂM Confidențialitate 100%

Dacă ești dornic de a crea și a aduce valoare adăugată echipei, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: hr@woodbag.md cu specificația ”Cusatoreasa" .  [vezi telefon]076050554

Despre companie

Woodbag e o afacere de familie, care a luat naștere din dragoste pentru tot ce e al nostru, moldovenesc și natural. Pentru tot ce ne amintește de casă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte