Publicat Ieri

Cusătoreasă

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania L E F R È, cu denumirea de excelență în domeniul industriilor textile, este în căutarea unui Lucrător Croitorie. Poziția este disponibilă pentru personal cu experiență de Entry-Level (sub 2 ani) și oferă oportunitatea de muncă Full-Time și Part-Time.

Cerințele față de candidat

  • Candidații ar trebui să aibă cunoștințe de bază în croitorie și alte tehnici de producție a textilelor.
  • Înțelegerea desenelor și schemelor pentru construcția pieselor de îmbrăcăminte.
  • Echipă de lucru abilități și abilitatea de a fi flexibil și adaptabil la schimbările de lucru.
  • Pregătirea necesară și dorința de a învăța și a crește în poziție.

Responsabilitățile candidatului

  • Crearea, modificarea sau repararea articolelor textile conform specificațiilor;
  • Utilizarea corectă a echipamentului și a utilajelor de croitorie;
  • Măsurare, tăiere și cusut cu precizie;
  • Păstrarea unui loc de muncă curat și organizat;
  • Verificați calitatea produselor, identificați și rezolvați problemele în timp util.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Bd Decebal 23/1, JUMBO