Publicat Recent

Оператор-Фармацевт

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Обязанности:
  • Принимать заявки-заказы от клиентов, как по телефону, так и по средствам Интернет ресурса;
  • Обрабатывать и сопровождать заказы интернет-аптеки.

Требования:
  • Среднее или высшее фармацевтическое образование;
  • Знание государственного и русского языка (грамотная устная речь и правописание);
  • Уверенный пользователь ПК;
  • Умение находить общий язык с людьми.

Мы предлагаем:
  • Интересную работу в успешно развивающемся Подразделении;
  • Конкурентоспособную заработную плату, а также гарантируем её своевременную выплату;
  • Возможность профессионального и карьерного роста;
  • График работы: 5/2
  • Работа в современном, комфортабельном офисе.

Заинтересованных просим выслать резюме на hrfarmina@mail.ru, с указанием должности на которую претендуете.

Trimite CV

Despre companie

Compania FARMINA, fondată în 1995, are ca obiect de activitate înregistrarea, importul, distribuția și promovarea produselor farmaceutice, parafarmaceutice și cosmetice. Clienții noștri sunt farmacii, spitale și supermarketuri. În 2008 compania a început să dezvolte rețeaua de farmacii FARMINA, care în prezent numără 30 de farmacii pe întreg teritoriul Moldovei, fiind unica reţea care oferă reduceri clienţilor atât la produsele cosmetice, cât și la medicamente. FARMINA este distribuitor exclusiv al PHARMACY LABORATORIES S.C., DONG-A ST, precum și deține drepturi exclusive pe teritoriul Moldovei asupra mărcilor FLORESAN ș.a. Compania FARMINA este un partener de încredere, fiind deschisă pentru noi contacte și relații de afaceri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte