Publicat  17 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Operator secția îmbuteliere/ Оператор на линии розлива

Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A. Chișinău În ture Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:
  • Studii în domeniul tehnic sau experiență de lucru la utilaje tehnologice;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture;
  • Cunoașterea limbilor română / rusă;
  • Dorința de a învăța lucruri noi etc.
Responsabilități:
  • Urmarea proceselor tehnologice;
  • Asigurarea funcționării fără întrerupere a liniilor de producție etc.
Oferim:
  • Salariu competitiv;
  • Asigurare medicală privată;
  • Prînz gratuit asigurat de companie;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Locul de muncă într-o companie cu profil internațional;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei etc.
NOTĂ: Noii angajați beneficiază de suport / mentorat din partea unui coleg
experimentat pentru o încadrarea mai ușoară la noul loc de muncă.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Telefon de contact (022 885 219; 079414516)
Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Gândire critică Lucru în echipa Precizie Răbdare Rezistența fizică

Efes Moldova este cel mai mare producător de băuturi din Republica Moldova, parte a grupului Efes.

Efes este al cincilea ca mărime producător de bere din Europa și Nr.10 mondial.

Suntem o companie pasionată de excelență, urmărind realizarea acesteia în toate domeniile de activitate: producere, procese și produse, marketing și responsabilitate socială.

Produsul nostru este  chemat să adauge o notă pozitivă experiențelor sociale, fiind consumat responsabil de oameni familiari cu cultura berii.

Viziunea noastră:

Să devenim cea mai admirată companie de producere a băuturilor pe piaţă.

Misiunea noastră:

Să aducem oamenii împreună pentru a împărtăşi momente frumoase, savurând responsabil brandurile noastre.

Număr de contact:
022 885-219
hr@md.anadoluefes.com