Publicat Recent

Ajutor topitor sticla (la cuptorul de topire a sticlei)

Informații de bază

Salariu:
15 300 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

  • Studii corespunzatoare de preferinta in domeniul tehnic
  • Experiența va constitui un avantaj

Responsabilitati:

  • Lucrari de repratatii curente la cuptorul de topire a sticlei si a utilajului

Propunem:

  • Angajare oficială cu pachet social inclus
  • Salariu competitiv
  • Transport asigurat pentru angajati
  • Tichete de masa
  • Premii trimestriale si anuale
Trimite CV

Despre companie

Vetropack Group является ведущим поставщиком стеклянных бутылок для пищевой промышленности и производства напитков, отвечающим самым высоким отраслевым стандартам. Штаб-квартира группы находится в Швейцарии, а производственные площади расположены в 8 странах. Молдавский стекольный завод быстро растёт и наши амбиции высокие. Люди являются ключом к устойчивому успеху Vetropack. Присоединяйтесь к нам и создайте вместе исключительный опыт!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Uzinelor 201