Publicat Ieri

Bucătar începător ( posibil și fără experiență )

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Botanica, Chișinău, Ciocana, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Responsabilitate, acuratețe, dinamism;
  • Dorință de a învăța și acumula cunoștințe noi.

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant, achitat la timp;
  • Prânz cald, GRATUIT în restaurant;
  • Instruire din partea companiei;
  • Discount card în cadrul rețelei noastre de restaurante;
  • Posibilitatea de a deveni angajatul lunii- aici oferim cadouri!
  • Participarea la petreceri corporative, cadouri de sărbători;
  • Cazare din partea companiei în cazul în care nu sunteți din oraș sau căutați un loc de trai;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Responsabilități:

  • Pregătirea bucatelor cu dăruire;
  • Respectarea fișelor tehnologice cu onestitate;
  • Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.

Sună acum la numărul de telefon: [vezi telefon]060763634.
Dacă nu ai un CV apelează-ne și discutăm!

Trimite CV

Despre companie

Complexul de restaurante Trattoria della nonna si partenerii sai iti propun o cariera de succes in sfera restaurantelor si posibilitatea de a activa intr-o companie unde personalul este apreciat la justa sa valoare

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte