Опубликовано вчера

Bucătar începător ( posibil și fără experiență )

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Ботаника, Кишинёв, Рышкановка, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Responsabilitate, acuratețe, dinamism;
  • Dorință de a învăța și acumula cunoștințe noi.

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant, achitat la timp;
  • Prânz cald, GRATUIT în restaurant;
  • Instruire din partea companiei;
  • Discount card în cadrul rețelei noastre de restaurante;
  • Posibilitatea de a deveni angajatul lunii- aici oferim cadouri!
  • Participarea la petreceri corporative, cadouri de sărbători;
  • Cazare din partea companiei în cazul în care nu sunteți din oraș sau căutați un loc de trai;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Responsabilități:

  • Pregătirea bucatelor cu dăruire;
  • Respectarea fișelor tehnologice cu onestitate;
  • Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.

Sună acum la numărul de telefon: [показать номер]060763634.
Dacă nu ai un CV apelează-ne și discutăm!

Отправить резюме

О компании

Complexul de restaurante Trattoria della nonna si partenerii sai iti propun o cariera de succes in sfera restaurantelor si posibilitatea de a activa intr-o companie unde personalul este apreciat la justa sa valoare

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?