Publicat Ieri

Conducător autocamion

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Florești

Descrierea poziției vacante

(Transport cereale intern și internațional: România, Bulgaria, etc.)

ANCOM-AGRO SRL angajează șoferi profesioniști pentru camioane cu remorcă care vor asigura transportul intern și internațional al produselor agricole.
Parcul auto se află în s. Gura Camencii, r. Florești

Oferim:

  • Salariu de bază (stabil şi plătit la timp) + tichete de masă
  • Bonus curse plin/plin + bonus din rutele efectuate
  • Pachet social deplin conform CM al RM
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă din domeniul agroindustrial

Cerințe:

  • Buletin de identitate
  • Pașaport internațional
  • Permis de  conducere categoria CE, DE
  • Certificat de competență Conducător auto internațional
  • O experiență bună în conducerea transportului
  • Cunoașterea și orientarea pe drumuri internaționale
  • Rezistență la stres

Responsabilități:

  • Încărcarea, transportarea și descărcarea la timp a cerealelor
  • Întreținerea și menținerea funcționalității camionului
  • Lucrul cu documentele de export / import
  • Comunicarea situațiilor neprevăzute și identificarea soluțiilor optimale

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa ancom@verum.md.

Detalii la numărul de telefon [vezi telefon]061003898.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Trimite CV

Despre companie

ANCOM-AGRO este membru VERUM GROUP, unul din liderii sectorului agroindustrial din Republica Moldova. Fondată în 2014 ANCOM-AGRO a devenit un partener de afaceri durabil pe piața cerealelor și oleaginoaselor din bazinul Mării Negre. Comercializăm produse agricole de înaltă calitate, procurate direct de la fermierii moldoveni - grâu, orz, porumb, sorg, floarea-soarelui, rapiță, soia. Colaborăm cu traderii internaționali și consumatorii industriali de mărfuri agricole. Piețele noastre țintă sunt Europa, Orientul Apropiat și Asia. Scopul nostru este de a construi o rețea complet integrată de aprovizionare din câmp până la consumator. Aceasta implică o colaborare strânsă cu fermierii locali, furnizorii de servicii logistice și clienții noștri interni și internaționali. Prețuim parteneriatul, transparența, trasabilitatea, expertiza și antreprenoriatul.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Florești