Опубликовано вчера

Conducător autocamion

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Флорешты

Описание вакансии

(Transport cereale intern și internațional: România, Bulgaria, etc.)

ANCOM-AGRO SRL angajează șoferi profesioniști pentru camioane cu remorcă care vor asigura transportul intern și internațional al produselor agricole.
Parcul auto se află în s. Gura Camencii, r. Florești

Oferim:

  • Salariu de bază (stabil şi plătit la timp) + tichete de masă
  • Bonus curse plin/plin + bonus din rutele efectuate
  • Pachet social deplin conform CM al RM
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă din domeniul agroindustrial

Cerințe:

  • Buletin de identitate
  • Pașaport internațional
  • Permis de  conducere categoria CE, DE
  • Certificat de competență Conducător auto internațional
  • O experiență bună în conducerea transportului
  • Cunoașterea și orientarea pe drumuri internaționale
  • Rezistență la stres

Responsabilități:

  • Încărcarea, transportarea și descărcarea la timp a cerealelor
  • Întreținerea și menținerea funcționalității camionului
  • Lucrul cu documentele de export / import
  • Comunicarea situațiilor neprevăzute și identificarea soluțiilor optimale

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa ancom@verum.md.

Detalii la numărul de telefon [показать номер]061003898.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Отправить резюме

О компании

  • Ancom-Agro является частью Группы Компаний VERUM, одного из ведущих агропромышленных холдингов Молдовы
  • Компания Ancom-Agro основана в 2014 г. и входит в пятерку ведущих трейдеров зерновых и масличных с оборотом свыше 200 тыс. тонн в год
  • Элеватор компании мощностью 86 тысяч тонн самый крупный на севере Молдовы
  • Закупаем у агрохозяйств и храним на элеваторах свыше 200 тысяч тонн зерновых и масличных в год
  • Поставляем необходимое количество сырья по установленным параметрам качества перерабатывающим предприятиям, животноводческим комплексам и производителям растительного масла
  • Экспортируем большие объемы зерновых, подсолнечника и рапса нашим стабильным партнерам в странах Черноморского и Средиземноморского бассейнов

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Флорешты
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?