Недавно опубликовано

Șofer profesionist pe autocamion

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Флорешты

Описание вакансии

(transport cereale intern si international: România, Bulgaria, etc.)
ANCOM-AGRO SRL, angajează șoferi profesioniști pentru camioane cu remorcă pentru a transporta cereale cu autobascula pentru propria flotă auto

Garajul se află în s. Gura Camencii, r-ul Florești

Oferim:
• Salariu de bază: (stabil şi plătit la timp)
• Bonus curse plin/plin + bonus km efectuați
• Pachet social 100% conform CM RM
• Program de lucru: Flexibil

Cerințe:
• Buletin de identitate
• Pașaport internațional
• Permis conducere categoria CE, DE
• Certificat de competență Șofer internațional
• O experiență bună în conducerea transportului
• Cunoașterea și orientarea pe drumuri internaționale
• Cunoștințe de limbă română și rusă
• Rezistență la stres

Responsabilități:
• Încărcarea, transportarea și descărcarea la timp a cerealelor
• Întreținerea și menținerea funcționalității camionului
• Lucrul cu documentele de export/import
• Comunicarea situațiilor neprevăzute și identificarea soluțiilor optimale

Aplică CV-ul cu poză la: ancom@verum.md">ancom@verum.md cu specificarea „Șofer profesionist” sau apelează: [показать номер]0 788 99 242
Отправить резюме

О компании

  • Ancom-Agro является частью Группы Компаний VERUM, одного из ведущих агропромышленных холдингов Молдовы
  • Компания Ancom-Agro основана в 2014 г. и входит в пятерку ведущих трейдеров зерновых и масличных с оборотом свыше 200 тыс. тонн в год
  • Элеватор компании мощностью 86 тысяч тонн самый крупный на севере Молдовы
  • Закупаем у агрохозяйств и храним на элеваторах свыше 200 тысяч тонн зерновых и масличных в год
  • Поставляем необходимое количество сырья по установленным параметрам качества перерабатывающим предприятиям, животноводческим комплексам и производителям растительного масла
  • Экспортируем большие объемы зерновых, подсолнечника и рапса нашим стабильным партнерам в странах Черноморского и Средиземноморского бассейнов

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?