Publicat Recent

Vinzator in reteaua de magazine SERVIDAR

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • disciplinare
  • onestitate
  • persevernta

Condiții de muncă:

  • angajare numai in baza de contract de munca
  • conditii bune de munca

Responsabilități:

  • primirea si comercializarea marfii - bere, bauturi racoritoare, alte produse, lucrul cu aparatul de casa, inventarierea marfii din magazin, alte responsabilitati conform Fisei de post.
Trimite CV

Despre companie

Servidar S.R.L. este distribuitor al berii OBOLONI in Moldova. De asemenea comercializează bere si bauturi nealcoolice din Cehia, Bulgaria, Polonia; hrană și accesorii pentru animale de companie; alte produse aleatorii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte