Недавно опубликовано

Vinzator in reteaua de magazine SERVIDAR

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • disciplinare
  • onestitate
  • persevernta

Condiții de muncă:

  • angajare numai in baza de contract de munca
  • conditii bune de munca

Responsabilități:

  • primirea si comercializarea marfii - bere, bauturi racoritoare, alte produse, lucrul cu aparatul de casa, inventarierea marfii din magazin, alte responsabilitati conform Fisei de post.
Отправить резюме

О компании

Servidar S.R.L. este distribuitor al berii OBOLONI in Moldova. De asemenea comercializează bere si bauturi nealcoolice din Cehia, Bulgaria, Polonia; hrană și accesorii pentru animale de companie; alte produse aleatorii.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?