Publicat Ieri

Recepționistă (Clinică Stomatologică)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dentus Dentino are misiunea de a trata și ajuta cît mai mulți pacienți cu inovațiile implementate de ultima  generație.

Avem grijă de dantura pacienților noștri mai mult de 10 ani în Moldova, dotat cu cele mai moderne echipamente.

Clinica noastră oferă tot spectru de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică și estetică.

Cei peste 30.000 de pacienți tratați de către noi, ne apreciază pentru profesionalism, calitate și inovațiile cele mai performante care le folosim noi.

Clinica Dentus Dentino are o echipă mare inclusiv în marketing, vînzări, suport pacienți, ș.a. și în continuare continuăm să ne extindem.

Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi in echipa noastră.

Recepționistă

Responsabilități:

  1. Întîmpina pacientului și prezentă clinica Dentus Dentino;
  2. Se asigură de liniștea și confortul emoțional al fiecarui vizitator;
  3. Gestionează direct solicitarile, programările vizitelor;
  4. Oferă toata asistența necesară pe parcursul aflarii pacientului in clinica conform planului de tratament;
  5. Recepționează sugestiile de îmbunătățire, comentariile și reclamațiile pacienților cu multă atenție;
  6. Reprogramează pacienții în caz de perioade suprasolicitate pentru buna gestionare a fluxului de pacienți;
  7. Creează raport zilnic al operațiunilor;

Cerințe față de candidat:

  1. Tînăr și dinamic;
  2. Atenție la detalii, responsabilitate, atitudine pozitivă;
  3. Abilități de lucru în echipă, amabilitate, loialitate;
  4. Dorința de a invața ceva nouși a te dezvolta continuu;
  5. Cunoașterea limbilor: Română și Rusă;
  6. Abilități de utilizare: MS Office, Google, Excel
  7. Experiență in domeniu se consideră un avantaj;

Beneficiile noastre:

  1. Salariul competitiv;
  2. Proces de instruire și suport continuu;
  3. Echipă de oameni deschiși, peste 100 angajați, pasionați și orientați spre rezultat;
  4. Tratament la prețuri speciale pentru angajați;
  5. Atenție / mic prezent a aniversările zilelor de naștere;
  6. Îți oferim stabilitate într-o companie care are mai mult de 10 ani pe piața Moldovei;
  7. Instruim candidații fără experiență;
  8. Mediu de lucru placul cu birou contemporan;
  9. Program de lucru: 9.00 - 18.00, Luni - Vineri;

Dacă te-ai regăsit în cele de mai sus, aplică acum!

hr@dentus.md

0[vezi telefon]68797799

Trimite CV

Despre companie

Recunoscută la nivel național și internațional, Echipa DentUs Dentino de 9 ani oferă toată gama de servicii stomatologice. În acest sens, suntem mai mult decât o clinică stomatologică, suntem locul unde unde Oamenii zilnic își regăsesc Zâmbetul și motive în plus de a fi mai fericiți și sănătoși.

Conceptele noastre cheie sunt Inovație de ultimă generație și Grija față de Pacienți.

La Dentus Dentino zâmbim împreună cu pacienții care ne sunt alături. Ne asigurăm de confortul și încrederea pe care zilnic o oferim. Suntem bucuroși să ne extindem echipa cu  persoane talentate, entuziaste care sunt gata să îmbrățișeze aspirațiile noastre de a fi recunoscuți ca cea mai sigură și prosperă Clinică Stomatologică din țară.

Știm să cooperăm și să valorificăm aportul fiecărui Coleg.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Articolele companiei

Un eveniment de oportunități profesionale la Centrul Stomatologic Dentus Dentino

Într-o încercare de a îmbina angajamentul față de comunitate cu oportunitățile profesionale din domeniul stomatologiei, Centrul Stomatologic Dentus Dentino se pregătește să organizeze un eveniment special - Ziua Ușilor Deschise. Acest eveniment unic, nu doar că oferă o privire de aproape în lumea fascinantă a stomatologiei moderne, dar și aduce…
Citiți în întregime
1800 08-07-2024

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Adresele postului vacant:
Chișinău, Str. Gheorghe Asachi 4
Chișinău, Telecentru, str. Gheorghe Asachi 4