Publicat Recent

Mecanic auto / Lăcătuș auto

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Devină parte din "AKELA FAMILY"!

Echipament absolut Nou și Modern!

Dacă aveți cunoștințe despre structura autovehiculului și știți cum să rezolvați diferite probleme într-un autovehicul, atunci Bine ați venit la noi!

Responsabilități:
  •  diagnosticarea autovehiculelor;
  •  controlul și întreținerea autovehiculelor (realizarea de revizii tehnice planificate și neplanificate);
  • efectuarea reparațiilor curente și capitale ale autovehiculelor (la motorul, cutia de viteze, șasiu, instalația de combustibil, sistemul de frînare, echipamentul electric, etc.).

Cerințe față de candidați:
  •  cunoașterea structurii, principiilor de funcționare și tehnologiilor de întreținere și reparare a ansamblurilor și agregatelor autovehiculelor;
  •  cunoașterea destinației și modului de utilizare a echipamentelor și instrumentelor pentru întreținerea și repararea autovehiculelor;
  •  capacitatea de a lucra cu instrumentele specifice, de a efectua diagnosticarea și repararea șasiului, motorului (pe benzină/diesel/hibrid/electro);
  •  experiența anterioară de cel puțin un an în repararea autovehiculelor.

Oferim:
  •  angajare oficială în cîmpul muncii;
  •  salariu motivant (reeșind din cunoștințele Dvs);
  •  îmbrăcăminte de lucru și instrumente specifice;
  • lucrul cu echipament nou și modern.

Program:

Expediați CV-ul la adresa electronică: combinatul.auto.6@gmail.com, specificînd în subiectul mesajului  postul vacant pentru care aplicați.
Telefon: [vezi telefon]022-38-45-16, [vezi telefon]079-700-486.
Ne găsiți la Chișinău, str. Pădurii 2./ Muncesti 364
Trimite CV

Despre companie

„Combinatul Auto Nr.6” SRL este o întreprindere cu tradiții ce și-a început activitatea acum 70 de ani. În tot acest timp ne-am dezvoltat acumulînd experiență, muncind cu dăruire și cîștigîndu-ne bunul numele și reputația.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte