Publicat Recent

Receptionist

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinţe:

  1. Cunoaşterea limbilor română, rusă;
  2. Abilităţi excelente de comunicare, responsabilitate, pozitivism și energie;
  3. Flexibilitate la regimul de muncă (în ture);
  4. Capacitate de muncă în echipă;
  5. Atitudine corectă și prietenoasă față de clienți;
  6. Persoana prezentabilă cu prezență fizică agreabilă și respectuoasă.
  7. Virsta minima 20 ani.

Responsabilităţi:

  1. Intâmpinarea clienților și oferirea informațiilor;
  2. Primirea și procesarea apelurilor și mesajelor telefonice;
  3. Asigurarea evidenţei intrărilor/ieşirilor membrilor Clubului;
  4. Efectuarea și gestionarea plaților și programarilor;
  5. Îndrumarea clienților către zona de antrenament;
  6. Îndeplinirea activităților zilnice administrative;
  7. Informarea clienților despre oferte speciale, promoții și evenimente;
  8. Promovarea serviciilor fitness ale companiei;

Remunerarea și condițiile de muncă:

  1. Nivel bun de salarizare;
  2. Posibilitatea de a beneficia gratuit de serviciile clubului fitness;
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte