Недавно опубликовано

Receptionist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe:

  1. Cunoaşterea limbilor română, rusă;
  2. Abilităţi excelente de comunicare, responsabilitate, pozitivism și energie;
  3. Flexibilitate la regimul de muncă (în ture);
  4. Capacitate de muncă în echipă;
  5. Atitudine corectă și prietenoasă față de clienți;
  6. Persoana prezentabilă cu prezență fizică agreabilă și respectuoasă.
  7. Virsta minima 20 ani.

Responsabilităţi:

  1. Intâmpinarea clienților și oferirea informațiilor;
  2. Primirea și procesarea apelurilor și mesajelor telefonice;
  3. Asigurarea evidenţei intrărilor/ieşirilor membrilor Clubului;
  4. Efectuarea și gestionarea plaților și programarilor;
  5. Îndrumarea clienților către zona de antrenament;
  6. Îndeplinirea activităților zilnice administrative;
  7. Informarea clienților despre oferte speciale, promoții și evenimente;
  8. Promovarea serviciilor fitness ale companiei;

Remunerarea și condițiile de muncă:

  1. Nivel bun de salarizare;
  2. Posibilitatea de a beneficia gratuit de serviciile clubului fitness;
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?