Publicat Recent

Reprezentant Comercial

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- automobil personal,
- cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse;
- deținerea permisului de conducere (categoria „B”);
- studii superioare;
- experiență în vînzări (preferabil);
- abilități de comunicare și convingere;
- cunoștințe de operare PC (Windows, MS Office).

Responsabilități:
- organizarea și realizarea de vînzări angro;
- identificarea clienților potențiali;
- negocieri comerciale cu clienții în interesele companiei;
- stabilirea condițiilor de activitate de comun acord cu clienții ținînd cont de mecanismul de activitate a departamentului;
- supravegherea termenelor și sumelor plăților datorate de clienți.

Compania oferă:
- remunerare motivantă (salariu fix + %);
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- număr de telefon mobil corporativ;
- oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe tinere și dinamice.

Expediați CV-ul la adresa electronică: ya.artsand@yandex.com">ya.artsand@yandex.com
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviul individual.

Adresa: mun.Balti, str/31 august 25/3
Telefon: +[vezi telefon]37369544408 Andrian

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte