Недавно опубликовано

Reprezentant Comercial

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințe:
- automobil personal,
- cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse;
- deținerea permisului de conducere (categoria „B”);
- studii superioare;
- experiență în vînzări (preferabil);
- abilități de comunicare și convingere;
- cunoștințe de operare PC (Windows, MS Office).

Responsabilități:
- organizarea și realizarea de vînzări angro;
- identificarea clienților potențiali;
- negocieri comerciale cu clienții în interesele companiei;
- stabilirea condițiilor de activitate de comun acord cu clienții ținînd cont de mecanismul de activitate a departamentului;
- supravegherea termenelor și sumelor plăților datorate de clienți.

Compania oferă:
- remunerare motivantă (salariu fix + %);
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- număr de telefon mobil corporativ;
- oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe tinere și dinamice.

Expediați CV-ul la adresa electronică: ya.artsand@yandex.com">ya.artsand@yandex.com
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviul individual.

Adresa: mun.Balti, str/31 august 25/3
Telefon: +[показать номер]37369544408 Andrian

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?