Publicat Recent

Farmacist cu studii farmaceutice

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ialoveni, Nisporeni, Orhei

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Căutăm în echipa noastră farmaciști cu atitudine pozitivă, deschiși spre creștere și dezvoltare.

Condiții de muncă:

  • Oferim loc de munca stabil și salariu lunar fix cu potențial de crestere.
  • Salariul se stabileste conform competențelor și experienței de muncă.

Responsabilități

  • Organizează spaţiul de muncă şi activităţile specifice necesare distribuirii medicamentelor şi produselor parafarmaceutice;
  • Asigură aprovizionarea, recepţia, depozitarea şi păstrarea medicamentelor şi produselor parafarmaceutice;
  • Respecta regulile de realizare si eliberare a medicamentelor in conformitate cu regulamentele in vigoare;
  • Informează și consultă pacienți în privința administrării medicamentelor.

Alina , [vezi telefon]079743915

Trimite CV

Despre companie

Companie tănără, fondată în 2008, cu un numar de peste 30 de farmacii în toată țara și cu un ritm alert de creștere și extindere. Susținem crearea și dezvoltarea poduselor autohtone, dar, și autoritatea serviciilor farmaceutice.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte