Недавно опубликовано

Farmacist cu studii farmaceutice

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Ниспорены, Оргеев, Яловены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Căutăm în echipa noastră farmaciști cu atitudine pozitivă, deschiși spre creștere și dezvoltare.

Condiții de muncă:

  • Oferim loc de munca stabil și salariu lunar fix cu potențial de crestere.
  • Salariul se stabileste conform competențelor și experienței de muncă.

Responsabilități

  • Organizează spaţiul de muncă şi activităţile specifice necesare distribuirii medicamentelor şi produselor parafarmaceutice;
  • Asigură aprovizionarea, recepţia, depozitarea şi păstrarea medicamentelor şi produselor parafarmaceutice;
  • Respecta regulile de realizare si eliberare a medicamentelor in conformitate cu regulamentele in vigoare;
  • Informează și consultă pacienți în privința administrării medicamentelor.

Alina , [показать номер]079743915

Отправить резюме

О компании

Companie tănără, fondată în 2008, cu un numar de peste 30 de farmacii în toată țara și cu un ritm alert de creștere și extindere. Susținem crearea și dezvoltarea poduselor autohtone, dar, și autoritatea serviciilor farmaceutice.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?