Publicat Recent

Manager magazin

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți, Briceni, Buiucani, Cahul, Călărași, Cantemir, Căușeni, Ceadîr-Lunga, Chișinău, Ciocana, Cricova, Dondușeni, Drochia, Durlești, Fălești, Hîncești, Nisporeni, Râșcani, Ungheni, Vulcănești

Descrierea poziției vacante

În legatura cu largirea retelei comerciale Local anuntam deschiderea postului vacant pentru functia Manager magazin.
Posturile deschise pe locații: Chisinau, Cricova, Balti, Nisporeni, Ungheni, Drochia, Vulcanesti.

Responsabilități de bază:

  • Coordonarea tuturor proceselor de activitate ale magazinului;
  • Elaborarea acţiunilor pentru creşterea vânzărilor şi micşorarea costurilor operaţionale;
  • Monitorizarea și îndeplinirea obiectivelor financiare ale magazinului ativitatea căruia o coordonează (planul de vânzări, productivitate, cheltuieli operaționale, pierderi cunoscute) etc;
  • Organizarea şi participarea la inventarieri în magazin;
  • Instruirea și controlul activitatății echipei.

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiență în vânzări sau într-un post similar obligatoriu;
  • Întelegerea proceselor de lucru a unui magazin si capacitatea de a le organiza;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Cunoștințe de operare cu PC - Microsoft Office, programa UNА.

Garantăm:

  • Angajare oficiala si pachet social deplin;
  • Salariul achitat în termen, parte fixa si bonus pentru rezultate lunare;
  • Perspectiva de creștere în carieră in functia Curator magazin.
  • Cartela corporativa pentru comunicare mobila.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: hr@imensitate.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte