Недавно опубликовано

Manager magazin

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Бричаны, Буюканы, Вулканешты, Дондюшаны, Дрокия, Дурлешты, Кагул, Калараш, Кантемир, Каушаны, Кишинёв, Крикова, Ниспорены, Рышкановка, Унгены, Фалешты, Хынчешты, Чадыр-Лунга, Чеканы

Описание вакансии

În legatura cu largirea retelei comerciale Local anuntam deschiderea postului vacant pentru functia Manager magazin.
Posturile deschise pe locații: Chisinau, Cricova, Balti, Nisporeni, Ungheni, Drochia, Vulcanesti.

Responsabilități de bază:

  • Coordonarea tuturor proceselor de activitate ale magazinului;
  • Elaborarea acţiunilor pentru creşterea vânzărilor şi micşorarea costurilor operaţionale;
  • Monitorizarea și îndeplinirea obiectivelor financiare ale magazinului ativitatea căruia o coordonează (planul de vânzări, productivitate, cheltuieli operaționale, pierderi cunoscute) etc;
  • Organizarea şi participarea la inventarieri în magazin;
  • Instruirea și controlul activitatății echipei.

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiență în vânzări sau într-un post similar obligatoriu;
  • Întelegerea proceselor de lucru a unui magazin si capacitatea de a le organiza;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Cunoștințe de operare cu PC - Microsoft Office, programa UNА.

Garantăm:

  • Angajare oficiala si pachet social deplin;
  • Salariul achitat în termen, parte fixa si bonus pentru rezultate lunare;
  • Perspectiva de creștere în carieră in functia Curator magazin.
  • Cartela corporativa pentru comunicare mobila.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: hr@imensitate.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?