Publicat azi

Consultant amanetar BLAGO or. Ungheni

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Ungheni

Descrierea poziției vacante

Esti in cautarea unui loc de munca stabil Hai alaturi de noi!

De ce BLAGO?! Pentru ca suntem o companie moderna, in plina dezvoltare, cu multi colegi tineri, veseli si intotdeauna preocupati de dezvoltarea profesionala.
Lipsa experientei in domeniu nu este o problema dar constituie un avantaj!

Pentru a te alatura echipei BLAGO, ai nevoie de:

  • studii medii sau superioare
  • cunostinte de operare PC
  • spirit de echipa
  • atentent la detalii

Descrierea jobului. Sarcini:

  • Efectuarea operațiunilor financiare în conformitate cu politicile companiei
  • Oferirea de consiliere și asistența în privința serviciilor de amanetare
  • Intocmirea documentației specifice

Beneficii:

  • Angajarea oficiala cu pachet social inclus
  • Loc de munca în agenții moderne
  • Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei
  • Mediu de lucru prietenos, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii
  • Flexibilitate in programul de munca

Ne aflam intr-o continua dezvoltare si ne desfasuram activitatea in 58 de agentii amenajate conform normelor in vigoare privind securitatea personalului.

Transmite CV-ul la adresa hr@blago.md  sau completezi ancheta https://cariera.blago.md/ și ai primul pas garantat spre angajare.
Dar dacă încă ai dubii, apelează-ne la nr de telefon [vezi telefon]0611 28 387.

Trimite CV

Despre companie

Rețeaua financiară ”BLAGO”, rețea de case de amanet, unde evaluăm, primim, vindem aur, argint și tehnică.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte