Publicat Ieri

Conducător stivuitor/ Водитель автопогрузчика

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania oferă:

  • Salariu: de la 12 000 +%;
  • Transport până la / de la locul de muncă (str. Petricani 31);
  • Muncă în schimburi de luni până vineri, plus 2/4 sâmbete pe lună.
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist.

Responsabilități:

  • Munca în depozit – conduce și efectuează diverse lucrări cu stivuitorul.

Cerințe față de candidat:

  • Certificat / autorizație de a conduce stivuitorul;
  • Experiență obligatorie;
  • Atenție, responsabilitate.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon [vezi telefon]078000075 sau [vezi telefon]079947888

Мы предлагаем:

  • Зарплата: от 12 000 лей + %;
  • Транспорт до / от места работы (склад на Петриканах 31);
  • График работы в смен с понедельника по пятницу; 2/4 субботы в месяц.
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова.

Обязанности:

  • Работа на складе; управление погрузчиком.

Требования:

  • Наличие удостоверения на работу на погрузчике;
  • Обязательный опыт работы на автопогрузчике;
  • Внимательность, ответственность и организованность.

Ждём ваши CV по адресу: recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер [vezi telefon]078000075 или [vezi telefon]079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Uniformă

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Compania PROFMET (grupul de companii LIDER) – cel mai mare importator, furnizor și distribuitor de elemente de fixare, scule, abrazive și echipamente de protecție din țară.

Suntem o companie care se dezvoltă vertiginos și cu pași rapizi pe piața din Republica Moldova, prin lărgirea portofoliului de clienți și prin diversificarea sortimentului de produse oferite. Suntem mândri de angajații noștri, căci doar împreună cu ei ne putem dezvolta și obține succese, oferindu-le training-uri de cea mai înaltă calitate, condiții bune și sigure de muncă, implicându-i în diverse proiecte și activități.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă și Vă doriți o carieră de succes într-o companie cu un înalt potențial de dezvoltare și progres, Vă invităm să analizați ofertele noastre și aplicați pentru posturile vacante care v-au trezit interes sau în care ați dori să vă manifestați competențele și abilitățile profesionale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Petricani 33