Publicat Recent

Сервис менеджер / Manager service (Бельцы)

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Обязанности:

  • Сервисная поддержка клиентов компании.
  • Управление реализацией сервисных проектов
  • Контроль выполнения работы исполнителем по сервисным заявкам.
  • Консультирование новых и существующих клиентов на предмет оказания сервисных услуг
  • Обработка, распределение и контроль заявок на сервис по ответственным исполнителям
  • Организация предоставления технической поддержки клиентам;
  • Контроль своевременного поступления закрывающих документов по клиентам (акты, договоры, накладные, сч/фактуры)
  • Поиск новых партнеров.

Требования:

  • Опыт работы с клиентами (услуги, В2В, оборудование);
  • Желателен опыт работы в сервисном отделе
  • Личностные качества: Внимательность, пунктуальность, системность мышления, уравновешенность, стрессоустойчивость.
  • Умение работать в режиме многозадачности.
  • Продвинутый пользователь ПК, MS Office;

Условия:

  • Работа в стабильной компании
  • Оформление по Трудовому Кодексу;
  • График работы: 9.00 до 18.00 пн-сб.
  • Заработная плата: фиксированный оклад, плюс процент
  • Молодой, дружный коллектив
  • Обучение

Зарплата: [vezi telefon]8000-15 000 MDL
График работы: Полный рабочий день

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме по адресу: job@atehno.md.

Responsabilități:

  • Suport de servicii pentru clienții companiei.
  • Managementul implementării proiectelor de servicii
  • Controlul executării lucrărilor de către executant la solicitările de servicii.
  • Consilierea clienților noi și existenți cu privire la furnizarea de servicii
  • Prelucrarea, distribuirea și controlul cererilor de servicii de către executorii responsabili
  • Organizarea acordarii suportului tehnic clientilor;
  • Controlul primirii la timp a documentelor de inchidere pentru clienti (acte, contracte, facturi, facturi)
  • Căutați noi parteneri.

Cerințe:

  • Experiență în lucrul cu clienții (servicii, B2B, echipamente);
  • Experiență preferată în departamentul de service
  • Calități personale: Atenție, punctualitate, gândire sistematică, echilibru, rezistență la stres.
  • Abilitatea de a lucra în modul multitasking.
  • Utilizator avansat de PC, MS Office;

Condiții:

  • Lucrați într-o companie stabilă
  • Înregistrare conform Codului Muncii;
  • Program de lucru: 9.00 - 18.00 Luni-Sâmbătă.
  • Salariu: salariu fix, plus dobândă
  • Echipă tânără, prietenoasă
  • Educație

Salariul: [vezi telefon]8000-15 000 MDL
Tipul de angajare: Full time.

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-urile la: job@atehno.md, indicând postul.

Despre companie

ATEHNO este cel mai mare lanț de magazine cu amănuntul din domeniul tehnologiei avansate, unde ne dezvoltăm constant și ne străduim să oferim clienților noștri cele mai actuale și interesante produse și servicii.

Dacă sunteți o persoană talentată și dinamică în căutarea unui loc de muncă interactiv și dinamic, atunci ATEHNO este alegerea perfectă pentru dvs. Căutăm persoane pregătite să participe la dezvoltarea companiei și să contribuie la proiectele inovatoare.

În cadrul companiei ATEHNO, ne străduim să creăm condiții de lucru cât mai confortabile pentru angajații noștri, oferind nu doar sarcini interesante, ci și posibilitatea de avansare profesională în cadrul companiei și condiții de muncă excelente.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți, str. Stefam cel Mare, 76 A
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?