Publicat Ieri

Lăcătuș electrician

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Criuleni

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Efectuarea comenzilor de reparație a utilajelor de producție;
  • Respectarea instrucțiunilor de lucru referitoare la tehnica securității.

Cerințe:

  • Experiența pe o pozitie similară, cunoștințe în domeniul de reparare a utilajelor electrice;
  • Perseverență la locul de muncă;
  • Seriozitate și punctualitate.

Condiții:

  • program de lucru de la [vezi telefon]08.00-17.00 de luni pînă vineri;
  • instruire gratuită;
  • prînz gratuit;
  • transport tur retur;
  • salariu motivant;
  • lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă.

Persoanele care corespund cerințelor, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@nivalli.md sau să ne contactați la nr. de telefon: [vezi telefon]060445516 / [vezi telefon]068686498.

Trimite CV

Despre companie

Combinatul de Carne „Nivali-Prod” SRL s-a lansat în Republica Moldova în anul 2010, localizat în valea pitorească a râului Nistrului, s. Dubăsarii Vechi, r. Criuleni, de aici vine şi denumirea „Nivalli” - Valea Nistrului. Combinatul de Carne „Nivalli” este construit în conformitate cu cerinţele și rigorile în domeniul industriei alimentare, fiind dotat cu utilaje și echipamente moderne produse în Germania şi Austria, ceea ce permite obținerea caracteristicilor unice a produselor, și posibilitatea de adaptare rapidă la evoluția preferințelor și percepției consumatorilor.

Combinatul de carne și mezeluri „Nivalli” a obţinut Standardul Internaţional de Certificare ISO:

  • Certificare ISO 9001- Sistem de Management al Calităţii
  • Certificarea ISO 22000 - Sistemului de Management al Siguranţei Alimentare

Producem zilnic mai mult de o sută de tipuri de salamuri, crenvurști, specialități din carne, precum și produse tradiționale moldovenești. Arta de a produce mezeluri și specialități din carne a fost pe deplin realizată în produsele de marcă  „Nivalli”. Scopul principal al companiei este calitatea superioară a produselor fabricate din carne proaspătă, condimente naturale, selectate individual pentru fiecare produs cu multă pasiune. Produsele de marcă „Nivalli” satisfac chiar şi cerințele celor mai versați gurmanzi.

VIAŢA ARE GUST, GUSTUL ARE NUME - NIVALLI!

Bun venit în Familia noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Criuleni, Satul Dubăsarii Vechi