Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Pentru consolidarea echipei noastre din Bălți, Republica Moldova, căutăm:

PROFILUL CANDIDATULUI
  • Studii medii, calificare de electrician
  • Experiență de 1-3 ani pe un post similar
  • Cunoașterea avansată a limbii române – obligatoriu
  • Bune cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft Office
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Disponibil de a lucra în ture
  • Responsabilitate, spirit practic, atitudine pozitivă
RESPONSABILITĂȚI
  • Întreținerea echipamentelor de producție și a instalațiilor electrice
  • Utilizarea și interpretarea corectă a schemelor electrice
  • Verificarea de rutină și schimbarea cablurilor și componentelor electrice
  • Identificarea pericolelor, a defecțiunilor și a unităților deteriorate, înlăturarea acestora
  • Rezolvarea urgențelor specifice postului
  • Testarea și întreținerea sistemelor și echipamentelor electrice de pe teritoriul fabricii
COMPANIA OFERĂ
  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
  • Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
  • Transport gratuit
  • Tichete de masă
  • Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
  • Condiții de lucru la standarde europene
CUM APLICAȚI

Expediază CV-ul, specificând poziția pentru care candidezi, la adresa: Moldova.HR@gg-group.com , sau, aplică direct la sediile companiei ICS”GG Cables & Wires EE” SRL, pe str.Aerodromului nr.1/str.Industrială 4, mun. Bălți.

Pentru întrebări legate de angajare contactează-ne la numerele: [vezi telefon]0601 00 928; [vezi telefon]0231 89 300.

Toate deciziile de angajare în cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificărilor și a experienței profesionale, raportate la cerințele specifice pozițiilor deschise.

Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legislația națională aplicabilă, mai multe detalii găsiți accesând link-ul: https://www.gg-group.com/de/service/date-caracter-personal-candidati
Abilități cheie
Lucru în echipa Precizie Reziliență
Trimite CV

Beneficii

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Uniformă

Despre companie

GG Group este un business de familie la nivel global, care dezvoltă și produce cabluri și cablaje de înaltă calitate pentru transmiterea de date și energie în domeniul auto și industrial. Lucrăm cu pasiune, inspirație și energie pentru a dezvolta și livra cea mai bună soluție pentru clienții noștri, oricând au nevoie de noi.

Alătură-te unui mediu de lucru dinamic și flexibil care-ți va permite valorificarea și dezvoltarea competențelor tale!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte