Publicat Recent

Administrator receptie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm recepționist/administrator în cadrul centrului de medicină estetică.

Responsabilități:

  • Consultarea pacienților cu referire la serviciile medicale ale clinicii
  • Programarea pacienților la specialiști - Înregistrarea pacienților
  • Efectuarea pozelor înainte/după procedură, efectuarea colajelor foto
  • Încasarea banilor pentru serviciile medicale acordate.

Cerințe:

  • Fără limită de vârstă
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Abilități de comunicare și soluționarea întrebărilor
  • Cunoașterea calculatorului
  • Experiența de lucru constituie un avantaj.

Program de lucru: 3 zile pe săptămână (peste o zi) 8:00-20:00.
CV-urile se recepționează la e_mail (obligator cu poză): estetic-sana@mail.ru
Mai multă informație la nr [vezi telefon]068748888

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte