Publicat Recent

Operator Call-Centru Centru Medical

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Preia apelurile telefonice, răspunde la emailuri, oferă explicații și informații clienților companiei;
  • Identifică nevoile pacienților și le soluționează în cel mai scurt timp posibil;
  • Înregistrează reclamațiile făcute de clienți, le aduce la cunoștință măsurile întreprinse;
  • Gestionează și aplanează situațiile de conflict;
  • Răspunde cu profesionalism și amabilitate la solicitările clienților;

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate sau superioare (studii medicale constituie un avantaj);
  • Exprimare și dicție clară prin utilizarea corectă a terminologiei medicale;
  • Capacitate excelentă de comunicare și convingere;
  • Orientare spre necesităţile clientului și găsirea soluțiilor;
  • Capacitate de înţelegere a problemelor și luare a deciziilor;
  • Utilizator increzut PC (MS Office, Power Point);
  • Cunoașterea la nivel avansat a limbilor română și rusă;

Beneficii:

  • Reducere la serviciile companiei;
  • Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
  • Salariul atractiv;
  • Un loc de munca confortabil.

Va rugam sa expediați CV-ul cu poză pe adresa electronică: resurse.umane@imunotehnomed.md">resurse.umane@imunotehnomed.md

Trimite CV

Despre companie

MedExpert este Companie cu experiență de 30 ani în servicii de laborator. Este lider în domeniul analizelor medicale, care promovează calitatea și dezvoltarea permanentă a serviciilor prestate la cel mai înalt nivel. Calitatea serviciilor este acreditată la nivel național și internațional prin certificatele ISO 1589, ISO 17025 și ISO 9001:2015. De serviciile companiei pot beneficia clienții din 18 orașe și Centre raionale RM (Chișinău, Bălți, Cahul, Comrat, Cimișlia, Edineț, Drochia, Ungheni, Florești, Hîncești, Soroca, Ocnița, Călărași, Rîșcani, Telenești, Briceni, Ștefan Vodă, Leova). Compania oferă pe lîngă serviciile de laborator și investigații de imagistică (tomografie comuterizată, rezonanță magnetică, endoscopie, radiografie, ecocardiografie, USG), servicii de dializă (Soroca, Orhei) și consultații de la cei mai buni specialiști în domeniu medical.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gh. Asachi 42
Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?