Publicat Recent

Bioinginer Medical Chişinău

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Efectuarea lucrărilor de mentenanţă şi întreţinere a echipamentelor medicale ale companiei;
  • Instalarea şi punerea în funcţiune a echipamentelor livrate clienților;
  • Deservirea tehnică în perioada garanţiei şi post garanţie;
  • Menţinerea înregistrărilor referitoare la lucrările de mentenanţă efectuate;
  • Instruirea utilizatorilor de echipamente medicale;
  • Completarea documentației referitor la standardele de calitate implementate în companie.

Cerințe:

  • Studii tehnice (preferențial absolvent al facultăţii de Bioinginerie medicală);
  • Cunoaşterea echipamentelor şi dispozitivelor medicale și a principiilor de mentenanţă a acestora;
  • Experienţă relevantă în domeniu de minim 2 ani (va constitui un avantaj)
  • Orientare spre rezultat,  performanță, implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
  • Capacitate de analiză şi sinteză, abilităţi demonstrate de planificare;
  • Posesor carnet de conducere cat. B obligatoriu.

Beneficii:

  • Reducere la toate serviciile companiei;
  • Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
  • Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare;
  • Telefonie mobilă corporativă;
  • Grafic de lucru: luni-vineri;
  • Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md">resurse.umane@imunotehnomed.md

Trimite CV

Despre companie

MedExpert este Companie cu experiență de 30 ani în servicii de laborator. Este lider în domeniul analizelor medicale, care promovează calitatea și dezvoltarea permanentă a serviciilor prestate la cel mai înalt nivel. Calitatea serviciilor este acreditată la nivel național și internațional prin certificatele ISO 1589, ISO 17025 și ISO 9001:2015. De serviciile companiei pot beneficia clienții din 18 orașe și Centre raionale RM (Chișinău, Bălți, Cahul, Comrat, Cimișlia, Edineț, Drochia, Ungheni, Florești, Hîncești, Soroca, Ocnița, Călărași, Rîșcani, Telenești, Briceni, Ștefan Vodă, Leova). Compania oferă pe lîngă serviciile de laborator și investigații de imagistică (tomografie comuterizată, rezonanță magnetică, endoscopie, radiografie, ecocardiografie, USG), servicii de dializă (Soroca, Orhei) și consultații de la cei mai buni specialiști în domeniu medical.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gh. Asachi 42