Publicat Ieri

Office Manager la Scoala de Chitara DreamGuitar

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare, Superioare în desfășurare, Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor de secretariat;
  • Organizarea și întreținerea spațiilor de birouri;
  • Comunicarea cu clienții într-o manieră politicoasă și profesionistă, receptivitate și acționare imediată la necesitățile și solicitările clienților
  • Informarea promptă a administratorului referitor la schimbările necesare, actualizările și situațiile întîmpinate cu clienții;
  • Preluarea apelurilor de la clienți și efectuarea apelurilor de ieșire;
  • Organizarea, planificarea și coordonarea activității individuale,
  • Prezentarea, promovarea produsului companiei, completarea datelor în sistem (CRM);
  • Instruirea continuă și ridicarea calificării personale;

Cerințe:

  • Persoană responsabilă, dinamică, punctuală, comunicabilă.
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă;
  • Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel, Internet;
  • Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;
  • Abilități excelente de comunicare interpersonală, scrisă și verbală
  • Organizare a spațiului de lucru;
  • Experiența de lucru cu CRM-uri va constitui un avantaj;
  • Experiența de lucru anterioară nu este necesară;

Așteptăm CV-ul tău la adresa: dreamguitarmd@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Școala de chitară “DreamGuitar”

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Str. Vasile Alecsandri 82a