Publicat Recent

Magaziner - Șef Depozit

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:
- angajare oficială;
- salariu atractiv;
- posibilități de autorealizare;
- instruire la fabrica din Bălți.

Cerințe:
- Experiență în domeniul textile;
- Cunoștințe PC, pachetul Microsoft Office, 1C;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Responsabilitate și atitudine;
- Disponibilitate pentru deplasări.

Responsabilități:
1. Primeşte materialele care se aprovizionează, verifică cantităţile indicate în documentele care le însoţesc şi controlează cât este posibil calitatea acestora. Răspunde de depozitarea lor în bune condiţii.
2. Asigură integritatea tuturor materialelor şi a utilajelor de mica mecanizare din dotarea întreprinderii.
3. Organizează sistemul de primire şi de expediere / livrare şi de stocare a materiilor prime şi produselor.
4. Ține şi procesează înregistrările din depozit şi face alte lucrări cu ajutorul tehnologiei computerizate.
5. Monitorizează nivelurile de stoc din cadrul întreprinderii.
6. Revede stocurile la perioade determinate pentru materialele stocate, produsele semifinite şi alte produse în fiecare depozit.
7. Este direct răspunzător de păstrarea bunurilor materiale sau de altă natură pe care le are în gestiune.
8. Răspunde de depozitarea şi de remedierea defecţiunilor ce pot conduce la accidente de muncă.

Program de lucru: 08:00 pînă la 16:40.
Adresa: or.Riscani, str.Trandafirilor 3

Trimite CV

Despre companie

Fabricarea articolelor de imbracaminte.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?