Publicat azi

Sef echipa Telecomunicații

Informații de bază

Salariu:
de la 19 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare, Medii de specialitate
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm Sef echipă telecomunicații

Cine suntem noi?

SC “Electro Service Grup” SRL este o companie înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii.

Noi suntem într-o continua creștere.  Te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități de bază:

  • Coordoneaza echipa de lucru de pe santier la instalarea echipamentului radio;
  • Repartizează sarcinile de muncă membrilor echipei aflate în gestiunea sa;
  • Se implica activ in executia lucrarilor;
  • Întocmeste necesar de aprovizionare si preda superiorului;
  • Asigură conformitatea lucrărilor executate cu documentația de proiect;
  • Intocmeste rapoartele de lucrări și materiale utilizate.

Cerințe:

  • Studii de specialitate  (profil tehnic);
  • Experiența în domeniul telecomunicațiilor radio – minm 1 ani;
  • Lucru la înățime (alpinist);
  • Disponibilitate deplasari;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Spirit de echipa si organizatoric
  • Cunoașterea limba Română, Rusă.

Compania ofera:

  • Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
  • Salariu lunar de la 19.000 mdl
  • Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
  • Telefon de serviciu;
  • Automobil de serviciu echipat cu tot inventarul necesare;
  • Uniforma de serviciu.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@electroservicegrup.md  cu tema: "Sef echipa telecomunicații" sau să ne contacteze la nr. +[vezi telefon]373 78 122 989 (HR Manager Electro Service Grup)

Abilități cheie
- Lucru în echipa; - Abilități de relaționare și c
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Mașină de serviciu / Decontare transport

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Uniformă

Acoperire costuri certificări profesionale

Despre companie

Compania Electro Service Grup SRL  a fost înființată în anul 2014 cu obiectivul principal de a livra clienților servicii prompte și produse de calitate.

Noi furnizăm clienților noștri soluții complete în instalatii electrice și servicii de telecomunicații.

Experiența, inovarea, competența și pasiunea cu care abordăm fiecare proiect sunt atuurile noastre prin care oferim soluții tehnice  potrivite în termenii  prestabiliți.

Noi suntem într-o continua creștere și dezvoltare.  Te așteptăm în echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Sarmizegetusa 15, of. 406C, mun. Chişinău