Publicat  11 Noiembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Tehnician în Telecomunicații

S.C. Electro Service Grup SRL Chișinău Full Time 13000 MDL

Informații de bază

Salariu:
13 000 MDL
Studii:
Medii
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Angajăm Tehnician în telecomunicații

Cine suntem noi?

Compania Electro Service Grup SRL  a fost înființată în anul 2014 cu obiectivul principal de a livra clienților servicii prompte și produse de calitate. Noi furnizăm clienților noștri soluții complete în instalatii electrice și telecomunicații.

Experiența, inovarea, competența și pasiunea cu care abordăm fiecare proiect sunt atuurile noastre prin care oferim soluții tehnice  potrivite în termenii  prestabiliți.

Află mai multe despre noi:  https://electroservicegrup.md/

Noi suntem într-o continua creștere.  Te așteptăm în echipa noastră!

Atribuții de funcție:

  • Inspectarea infrastructurii/rețelei clienților;
  • Analiza cerințelor funcționale ale clienților și formarea caracteristicilor tehnice și înaintarea propunerilor de implimentare;
  • Procesarea documentației de proiect și verificarea listelor de materiale;
  • Crearea și întretinerea documentației tehnice;
  • Înlăturarea problemelor apărute în rețelele deservite;
  • Montare echipamente de rețea;
  • Efectuarea lucrări la înălțime.

Cerințe față de candidat

  • Studii cu profil tehnic;
  • Experiență de lucru în domeniu de minim 2 ani;
  • Abilități de citire a schemelor și proiectelor de execuție elaborate;
  • Abilitate de autoinstruire, acumulare de cunoștințe noi;
  • Permis de conducere cat. B
  • Responsabilitate în executarea lucrărilor;
  • Sănătos, apt pentru executarea lucrărilor la înălțime;
  • Cunoștințele în domeniul IT (prezintă un avantaj);
  • Cunoaşterea topologiei şi funcţionării reţelelor celulare (prezintă un avantaj);
  • Experiență în domeniul lucrului la înălțime și a alpinismului utilitar, în domeniul electric și al telecomunicațiilor (prezintă un avantaj);

Compania oferă

  • Salariu atractiv;
  • Un colectiv tînăr și prietenos
  • Pachet social
  • Posibilitate de creștere profesională
  • Convorbiri telefonice corporative

Program de lucru: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri).

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@electroservicegrup.md  cu tema: Tehnician în telecomunicații

Compania Electro Service Grup SRL  a fost înființată în anul 2014 cu obiectivul principal de a livra clienților servicii prompte și produse de calitate.

Noi furnizăm clienților noștri soluții complete în instalatii electrice și servicii de telecomunicații.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Sarmizegetusa 15, of. 406C, mun. Chişinău
Număr de contact:
+37378122989
hr@electroservicegrup.md