Publicat  22 Aprilie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Specialist SMM (Facebook & Instagram)

Acces Imobil Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Suntem în căutare a unui specialist SMM care se va ocupa de promovarea brandului Acces Imobil pe Facebook și Instagram

RESPONSABILITĂȚI:

  • Promovarea companiei Acces Imobil pe Facebook și Instagram cu scopul de a îmbunătăți cunoașterea brandului pe piața imobiliară din Chișinău
  • Crearea și implementarea planului de promovare împreună cu Directorul de Marketing
  • Crearea contentului foto/video împreună cu Designerul Grafic
  • Gestionarea paginilor pe Social Media (Facebook, Instagram)

BENEFICII :

  • Vei face parte din cea mai bună companie imobiliară cu cele mai bune recenzii pe piață
  • Suport continuu pentru creșterea profesională.
  • Libertate în idei și în implementarea acestora
  • Oportunități de dezvoltare nu doar în domeniul de marketing
  • Salariu motivant în funcţie de experiență și rezultate

Ești interesat? Expediază-ne CV-ul la adresa electronică: hr@accesimobil.md cu specificarea postului pentru care aplici sau ne poți contacta direct la numărul de telefon: +373 788 88 450

Despre companie

Compania Imobiliară ACCES IMOBIL GRUP SRL
Oferim competența necesară în vederea identificării soluțiilor potrivite pentru consumatorii serviciilor noastre -proprietarii bunurilor imobile, Potențialii Cumpărători, Locatori si Locatari  a bunurilor imobiliare: apartamente, case la curte, birouri, spații comerciale, terenuri din Chișinău și suburbii.
Suntem deschiși în vederea  stabilirii unei colaborari reciproc- avantajoase!

Suntem în  creștere continuă, de aceea avem nevoie de persoane cu spirit de initiativă , perspicace, cu capacități analitice si pentru care interactiunea umană este un must. Să devenim împreună cei mai buni!

Contacte

Adresa sediului central
Gr.Vieru 12/1,mun.Chisinau
Număr de contact:
+373 788 88 450
hr@accesimobil.md